BIO

Xavier J, vlastním jménem Jan Volejník, své hudební začátky datuje do roku 2004, kdy se poprvé postavil za pomyslný pult a hrával vše, co se v tu dobu hrávalo. Základní kámen k djské kariéře položil o mnoho let později – v roce 2008 – kdy se seznámil s předními východočeskými djs. Zde vznikla první spolupráce a společné hraní po vyhlášených klubech a diskotékách. Není pro něj vůbec žádným problémem odehrát muziku od 60. let přes rock, pop, CZ&SK až po současné rádiové a taneční hity.

Od roku 2012 začíná spolupracovat s produkcí MafiaCREW a stává rezidentem této noci. V roce 2015 vstupuje do agentury TvůjDj.cz, kde působí až do roku 2019. Na podzim roku 2019 využívá nabídku podílet se na založení a rozvoji nové produkční a bookingové agentury My Production. V současné době ho můžete pravidelně vidět a slyšet v klubech a soukromých akcích po celé České republice.

Reference kluby: Rooster’s Cocktail Bar Hradec Králové, Staré Lázně Kolín, NOX Club Hradec Králové, Club Xanadu Jihlava, Club La Fabrique Hradec Králové, Level Music Club Hradec Králové, Dance Club U Kolji Litomyšl, Dolská Špindlerův Mlýn, Prostě Bar Pardubice, Fashion Club Prague, Scuderia Bar Pardubice, Steampunk Prague, Music & Bowling Club Pasáž Trutnov, X-treme bar Hradec Králové, Music Club Zámek Choltice, Disco Club Sokolovna Hlinsko, Music Club Podvobraz Hradec Králové, Roxy Prague, Event Music Bar Hradec Králové, Retro Music Club, Runway Club 96 Hradec Králové, Music Bar Forea Lanškroun a další.

Reference firemní akce: Algida, Allianz, Ammann, British American Tobacco, Beefeater, Bosch, Cool People, CSG, Česká Spořitelna, ČSOB, Fakultní Nemocnice Hradec Králové, Generali, Harmony Club Hotel, Jagermeister, Kaufland, Keihin, Kooperativa, L’Oréal Paris, Metrostav, Microsoft, Pilsner Urquell, Red Bull, Statky Kostelec, Stock, Teribear, T-mobile, Xiaomi, Zentiva a další.